BRICKBORD, Rörstrand. 1910-1920.

2459244. BRICKBORD, Rörstrand. 1910-1920.

Eg og porcelæn.
Bredde: 85 cm.
Dybde: 63 cm.
Højde: 77 cm.

Mærker, ridser, Brugsslitage, mærker og pletter på porcelæn. Kantbuler på træ.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg og porcelæn.
Bredde: 85 cm.
Dybde: 63 cm.
Højde: 77 cm.

Antal besøg: 692