ARMBANDUR, Certina DS PRO Titanium.

2458588. ARMBANDUR, Certina DS PRO Titanium.

Herremodel.
Kvarts.
Dato.
Diameter 40 mm. Kasse medfølger.

Slitage, ridser og mærker. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herremodel.
Kvarts.
Dato.

Antal besøg: 1.070