245681. Sæt i sølv, 10 dele, ringe, halskæde mm.
Pilleæske i sølv og emalje med dekoration af rose, Diameter 4,5 cm. Forgyldt indvendigt. Mærket 935.
Ramme halskæde i sterling sølv. Mærket 925 GFAB. Guldfynd Ab. Længde 13,5 cm. Bredde 13 cm.
Halskæde i sølv. Længde 50 cm. Mærket 835.
Manchetknapper, 1 par. Stemplet GD & Co, Malmø, Kattfot, O8. 2x1 cm.
armbånd. Længde 20 cm. Mærket 835. Armbånd i sterlingsølv, blomsterdekoration. Længde 20 cm. Mærket N7, 925.
3 ringe i sterlingsølv.
3 ringe i sterlingsølv.