Krystalglas på kvadratfod, skåret dekoration af stjerner.
11 vinglas, højde 13 cm. 11 selterglas, højde 8,5 cm. 2 snapseglas, højde 10,5 cm.
Brugsslitage. 2 vinglas med minimalt kanthak.