ALBERT RÀFOLS CASAMADA. Ingen titel.

2454296. ALBERT RÀFOLS CASAMADA. Ingen titel.

Ætsning.
Signeret, dedikeret, dateret 1981, berettiget "PA8/10".
62,5x49 cm.

Oxidation. Metalramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Ætsning.
62,5x49 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 346