SERVICE, ca 51 dl "Spode", mærket, "Spode, England, Italian, Spode Design.

2454046. SERVICE, ca 51 dl "Spode", mærket, "Spode, England, Italian, Spode Design.

Bestående af: 4 forretstallerkener 2 middagstallerkener, 7 tallerkner 5 mindre tallerkner 4 fade i forskellige størrelser 1 skål 1 grydeske 10 konsomme kopper med underkopper + 2 underkopper 4 tekopper med underkopper 11 kaffekopper med underkopper + 1 kop 1 flødekande 1 sukkerskål.

Kantstødt, revner og misfarvning forekommer, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 802