DANIEL BODNER. Billede hjørne krydsning (94-3).

2453522. DANIEL BODNER. Billede hjørne krydsning (94-3).

Hjørneovergang (studie). 2018 Mixed media på lærred. 30x24 cm. Titel, signeret og dateret på bagsiden.

God stand.

Tema

ART

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Tema

ART

Art and Design Auctions
Antal besøg: 869