DESK, taks, engelsk stil.

DESK, taks, engelsk stil.
2452606. DESK, taks, engelsk stil.

Skriveflade 121 x 60 cm.
Højde 77,5 cm.

Slitage, mærker, skader.
Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skriveflade 121 x 60 cm.
Højde 77,5 cm.

Slitage, mærker, skader.
Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 613