SPEJLGAVE, Art Nouveau, 1920'erne.

24524. SPEJLGAVE, Art Nouveau, 1920'erne.

Fineret med valnød. Nøgleplader og beslag i kobber. Længde 130, bredde 55, højde 144 cm. Nøgle mangler.

Brugsslitage. Fugtplet og mindre finerrejsning ombord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.545