GUNNAR JOHNSSON. Mixed media og farvelitografi, 2 stk. Underskrevet.

245201. GUNNAR JOHNSSON. Mixed media og farvelitografi, 2 stk. Underskrevet.

Mixed media, "Memory from Verona", signeret, 17,5 x 28 cm Farvelitografi, signeret og nummereret 86/200.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.206