ROBERTO MATTA. LITOGRAFI, ABSTRAKT KOMPOSITION.

2451934. ROBERTO MATTA. LITOGRAFI, ABSTRAKT KOMPOSITION.

Signeret og nummereret 34/125. Billedmål: ca 67 x 51 cm.
Rammemål: ca 105 x 79 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberto Matta (1911–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: ca 105 x 79 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besøg: 739