NILS JONSSON. TV-BÆNK, Troeds, 1960'erne.

24514. NILS JONSSON. TV-BÆNK, Troeds, 1960'erne.

Fineret med teaktræ. Længde 200, bredde 52, højde 42 cm.
model domi 27.

Slitage, ridser, pletter og mindre forbrændinger.

Få foretaget en gratis vurdering!

model domi 27.

Antal besøg: 9.971