EN FYRE STAMME.

EN FYRE STAMME.
2451267. EN FYRE STAMME.

med ledigt interiør over en enkelt skuffe, højde 62cm, bredde 92cm, dybde 50cm.

Skuffe mangler greb, generel slitage, splitter mm.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
2451267. EN FYRE STAMME.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 277