SKABE, Art Nouveau, 1920'erne.

24511. SKABE, Art Nouveau, 1920'erne.

Fineret med nøgleplader i valnød og kobberbeslag. Indret med tre hylder. Længde 90 cm, bredde 46 cm, højde 184 cm.

Mindre ridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og slitage.

Antal besøg: 1.146