AXEL BORG. Blyant, signeret og dateret 1870.

245108. AXEL BORG. Blyant, signeret og dateret 1870.

16,5 x 21,5 cm.

Gulnet blad, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

16,5 x 21,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.804