RAFAEL WARDI. Tidligt efterår, signeret, akvarel.

2450831. RAFAEL WARDI. Tidligt efterår, signeret, akvarel.

36x26 cm, 58x45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Rafael Wardi (1928–20121)

Tema

Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

36x26 cm, 58x45 cm.

Kunstner/designer

Rafael Wardi (1928–20121)

Tema

Modern Art & Design

Antal besøg: 1.357