JOHN CARLBERG. Akvareller, 3 stk, sign.

2449723. JOHN CARLBERG. Akvareller, 3 stk, sign.

Motivmål 9x10, 14x17 og 19x6 cm.
Mål med rammer 25x28, 24,5x28 og 28x15 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 745