ULF LUNDELL. JACK KEROUAC, FARVESERIGRAFI.

2449641. ULF LUNDELL. JACK KEROUAC, FARVESERIGRAFI.

Signeret og dateret 92, nummereret 10/12, arkstørrelse ca 120x90 cm.

Ikke indrammet.

Kunstner/designer

Ulf Lundell (Født 1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet.

Kunstner/designer

Ulf Lundell (Født 1949)

Antal besøg: 882