MANCHETKNAPPER i sølv, to par, mærket 835.

244820. MANCHETKNAPPER i sølv, to par, mærket 835.

Manchetknapper i forgyldt sterlingsølv og røgkvarts, et par. Mærket 835, Kattfot, S.
20x17 mm. Manchetknapper i sølv med flerfarvet skåret stykke glas, et par. Mærket 835.
15x15 mm.

Brugstilstand.
'Forgyldt af slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

15x15 mm.

Brugstilstand.
'Forgyldt af slid.

Antal besøg: 949