244510. BARSKAB MED COOL, jacaranda, design Bernadotte & Björn.
Scan-Atlas & Silkeborg Möbelfabrik, længde 112, bredde 54, højde 79 cm.
Funktion ikke testet, 2 hyldekroge mangler, et låsebeslag mangler, Brugsslitage og mindre finerskader.
Nøgler mangler.