NALLE WERNER. Olie på lærred, signeret Werner / 50.

244197. NALLE WERNER. Olie på lærred, signeret Werner / 50.

Nalle Werner 1913 - 1991.
"Nøgenstudie".
72,5 x 35,5 cm.

Slid, noget farvetab.

Kunstner/designer

Nalle Werner (1913–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Nalle Werner 1913 - 1991.
"Nøgenstudie".
72,5 x 35,5 cm.

Slid, noget farvetab.

Kunstner/designer

Nalle Werner (1913–1991)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.628