MARÍA GABARRÓ. Blomster vase.

MARÍA GABARRÓ. Blomster vase.
2441762. MARÍA GABARRÓ. Blomster vase.

Olie på lærred Signeret 65x54 cm.

Lidt slapt stof og overfladesnavs. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 367