DAGMAR GLEMME. Stilleben, olie på lærred, signeret.

244111. DAGMAR GLEMME. Stilleben, olie på lærred, signeret.

80 x 120 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 120 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Antal besøg: 1.529