SKIBSMODEL / MALERI, træ og glas, Signeret og dateret a tergo E. Holmberg, 1903.

244068. SKIBSMODEL / MALERI, træ og glas, Signeret og dateret a tergo E. Holmberg, 1903.

55 x 91 x 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 91 x 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 858