DIVAN SOFA og STOLE et par, neo-rokoko, 20. århundrede.

243961. DIVAN SOFA og STOLE et par, neo-rokoko, 20. århundrede.

Divansofa, dybt syet ryg, betrukket med gul satin. Højde 97, længde 185, bredde 66 cm. Stole Tranås møbelfabrik.

Slitage, kantbånd på divanen løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.069