Spillebord, valnød, højde 76,5 cm, længde 86, bredde 43. Vitrineplade, bejdset fyrretræ, slebet, messingindfattet glas i lågerne, højde 88, længde 100, bredde 24 cm.
Slitage, ridser, stød.
Nøgle/nøgler findes