Kobberobjekt, 1 skift med flaskeskjuler og plads til 4 kopper, højde 23 cm 1 skift, højde 20 cm 1 pande med hale, højde 11 cm 1 stativskål, højde 8 cm 1 pande, diameter 17 cm 1 stativskifte, højde 9 cm 1 skift, højde 10 cm 1 skift med hale, højde 10 cm 1 spand, højde 14 cm, stemplet svensk håndarbejde, håndfortinnet 1 trebenet kaffekande, højde 22,5 cm 1 æske med træforing, længde 25 cm, gravering fra 1923 1 ur, højde 5 cm 1 kaffekedel, højde 20 cm, mærket SA Wissberg, 356 genstande af messing 1 kaffekande, højde 20 cm 1 trebenet yderfor, højde 10 cm.
Brugsslitage.
Brugsslitage.