SLEDKLAFF SEKRETÆR, barokstil, dateret 1949.

24385. SLEDKLAFF SEKRETÆR, barokstil, dateret 1949.

Signeret A.Bäck, Eksjö, 1949. Valnøddefiner.
Længde 112, bredde 44, højde 108 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 850