HASLEV, SPISEBORD, "SYMFONI 82".

2436741. HASLEV, SPISEBORD, "SYMFONI 82".

Hvid laminat top, og sorte ben. Diameter ca 105 cm. Højde: ca 74 cm. To tillægsplader. Bredde: ca 47,5 cm.

Kant med søm Skær med nogle ridser. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.148