BLOMSTERBORD, formentlig Tyskland, 1950'erne, træ og messing.

243674. BLOMSTERBORD, formentlig Tyskland, 1950'erne, træ og messing.

Bordmonteret cirkulært stativ med forskellige farvede plateauer. Sortlakeret højglans bordplade. Benender og messingkanter.
Højde 93 cm.
Bredde 89 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 93 cm.
Bredde 89 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.478