SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

24366. SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Hvidmalet. Indret med fleuroner og kærtegn.
Ovalt bord, 140 x 100 cm og 3 skiver á 46 cm.
4 stole.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stole.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.445