STEREOSYSTEM Scott med PLADEAFSPILLER Nec, 4 dele. 1980'erne.

2435412. STEREOSYSTEM Scott med PLADEAFSPILLER Nec, 4 dele. 1980'erne.

Forstærker, receiver og kassettebåndoptager fra mærket Scott. Pladespiller ang.

Brugsslitage, ridser, mærker. Ikke funktionstestet, funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 941