LUIS LUNA. The Rec Comtal, Barcelona.

2435154. LUIS LUNA. The Rec Comtal, Barcelona.

Olie på lærred fastgjort til brættet.
Signeret, placeret i „Bugatell“ (sic) og dateret 1925.
22x27,5 cm.

Skrab på malingen. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

22x27,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 379