Kongelig Vasaorden.

Kongelig Vasaorden.
2434002. Kongelig Vasaorden.

Kleberg, Johan Uppsala 1944. xvi, 880 sider. Fuld læderrem. Indre tandtand. Øvre guldskåret. 31x23,5 cm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
2434002. Kongelig Vasaorden.

Brugsspor.

Antal besøg: 436