VALTER LINDBERG, VANDFARVE.

VALTER LINDBERG, VANDFARVE.
2433722. VALTER LINDBERG, VANDFARVE.

Bymotiv, "Udsigt fra Sete. Signeret og dateret 1961. Rammemål: ca 39,5 x 37 cm.

Tilbage med dedikation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilbage med dedikation.

Antal besøg: 469