MODEL SKIBE, træ, dampbåd. 1900-tallet.

243274. MODEL SKIBE, træ, dampbåd. 1900-tallet.

Længde 43 cm, højde 21,5 cm.

Brugsslitage. Sæt mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 43 cm, højde 21,5 cm.

Brugsslitage. Sæt mangler.

Antal besøg: 1.564