242974. STOP, SKAKSELKNIV og KOP, 3 dele, tin, bl.a. Schreuder & Olsson, Stockholm. 1944.
1 stop, Schreuder & Olsson, Stockholm, højde 20 cm.
1 kæbekniv, Olle Peterson, Bollnäs, længde 25 cm.
1 kop, Skurdal Tin, højde 6 cm.
Brugsslitage, ridser, kop med gravering.