DAMES DESKTOP med skabe og skuffer. Senempir. 1800-tallet.

24269. DAMES DESKTOP med skabe og skuffer. Senempir. 1800-tallet.

Fineret med mahogni. Nøgle mangler. Nøgleplader af ben. Længde 90, bredde 62, højde 74 cm.

Slitage og skader. Stearinlys pletter på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.109