UDVIKLING, mahogni, gustaviansk stil, 20. århundrede.

242685. UDVIKLING, mahogni, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 11, bredde 46, højde 152 cm.

Slitage og skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 955