BROCHE 18K GULD OG 5 BROCHER.

BROCHE 18K GULD OG 5 BROCHER.
2426119. BROCHE 18K GULD OG 5 BROCHER.

Broche 18 karat guld med perle, længde 6,2 cm, totalvægt ca 2,4 gram, Rosenthal broche, mål 3x3,5 cm, broche med udskårne sten, diameter 3,5 cm og 3 stk 3 stk brocher i gult metal, længde 4, 5 og 7 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 432