BÅNDSAV på bordet.

BÅNDSAV på bordet.
2426107. BÅNDSAV på bordet.

Claes Ohlson. Model 40-3175.
Med slibeskive.
Brugervejledning tilgængelig.

Brugsslitage. Savbånd mangler.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Sælges på vegne af boet.

Få foretaget en gratis vurdering!
2426107. BÅNDSAV på bordet.

Claes Ohlson. Model 40-3175.
Med slibeskive.
Brugervejledning tilgængelig.

Sælges på vegne af boet.

Antal besøg: 1.617