SPINDELUR, sølv, Benjamin Harrisson, London 1810.

2425082. SPINDELUR, sølv, Benjamin Harrisson, London 1810.

Bevægelse mærket Benj Harrison, AD 1810. Hus i sølv. Diameter 4,8 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Reparation ved husbeslag til ring. Nøgle mangler, ikke funktionstestet, funktionsgaranti kan ikke ydes, Ikke fuldt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 373