LOUIS VUITTON, taske, "Pochette Metis".

2424712. LOUIS VUITTON, taske, "Pochette Metis".

Sort monogram empreinte læder.
Detaljer i guldfarvet metal. Aftagelig og justerbar skulderrem. En lynlåslomme på ydersiden. Foret og tre rum på indersiden. Mærket "LOUIS VUITTON PARIS made in France" Kode DU 3178, (Frankrig 2018). Gaveæske medfølger.
Cirka 25 cm x 19 cm x 7 cm.

Ridser og mærker på beslag, Brugsslitage, slid på kanterne.

Tema

Fashion from the large fashion houses

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 25 cm x 19 cm x 7 cm.

Tema

Antal besøg: 2.436