2424712. LOUIS VUITTON, taske, "Pochette Metis".
Sort monogram empreinte læder.
Detaljer i guldfarvet metal. Aftagelig og justerbar skulderrem. En lynlåslomme på ydersiden. Foret og tre rum på indersiden. Mærket "LOUIS VUITTON PARIS made in France" Kode DU 3178, (Frankrig 2018). Gaveæske medfølger.
Cirka 25 cm x 19 cm x 7 cm.
Ridser og mærker på beslag, Brugsslitage, slid på kanterne.
Cirka 25 cm x 19 cm x 7 cm.