SKULPTUR, patineret metal, 20. århundrede.

242431. SKULPTUR, patineret metal, 20. århundrede.

Skulptur, højde 42 cm.

Brugsslitage, ingen detalje mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skulptur, højde 42 cm.

Antal besøg: 810