ANDERS LIDEN. Olie på Panel, signeret og dateret -97.

242409. ANDERS LIDEN. Olie på Panel, signeret og dateret -97.

39 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

39 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.118