TELEFON, "Super Blocks", Tyco, 1980'erne.

2423321. TELEFON, "Super Blocks", Tyco, 1980'erne.

Lego model. Udtrækkeligt rum med ekstra lego-stykker. Længde ca 19. Bredde omkring 20. Højde ca 11 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 807