2421520. TILT. FARVESERIGRAFI.
Farve serigrafi på tykt papir.
Signeret med blyant og dateret 2015 Kopi 11/22 Højde ca. 80 cm bredde ca. 60,5 cm Tilt født i Toulouse i 1973 er en internationalt kendt gadekunstner.