BORDSTEL, forgyldt, Empirestil, 20. århundrede.

242066. BORDSTEL, forgyldt, Empirestil, 20. århundrede.

Med olie på lærred, nordøstgang, signeret JL og dateret 27 Ydre mål 66,5 x 80,5 cm Indvendige mål 47,5 x 61,5 cm Mål bagside til maling 51 x 65 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.414