241880. PUNCH CUPS i sølv, 3 stk, Thore Eldh, Carlson K & E, 1960'erne, Gøteborg.
Stempelkopper på fod, forgyldt indvendigt.
Højde 5,5 cm Vægt 86 gram.
Stemplet: K&EC, Gøteborg, Kattfot, S, (forskellige årgange) T.Eldh 2 stk med gravering.
Gravering: TK's HPR 1964.
Gravering: TK HPR. 1971 Noget bule.
En ustemplet T Eldh.