HANS FELLENIUS. Olie på lærred, signeret.

241868. HANS FELLENIUS. Olie på lærred, signeret.

29 x 109 cm.

Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 109 cm.

Mindre pletter.

Antal besøg: 3.221